F A X קהילת הפורומים המצליחה ביותר
אורח יקר עליך להירשם או להיתחבר למשתמש שלך כדי שתוכל לקבל גישה מלא לפורום.
תודה צוות פורום F a x
אורח יקר עליך להירשם או להיתחבר למשתמש שלך כדי שתוכל לקבל גישה מלא לפורום.
תודה צוות פורום F a x
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחבר  הרשםהרשם  אינדקסאינדקס  פורטלפורטל  Latest imagesLatest images  צ'אטצ'אט  

פרסום|בדיחות קרש D:

Go down 
4 posters
מחברהודעה
karien<3miley
פקח קטגוריה טלוויזיה וסרטים
karien<3miley

מספר הודעות : 85

פרסום|בדיחות קרש D: Empty
הודעהנושא: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptySun Dec 06, 2009 4:57 pm

קבצן רואה איזה בחור לבוש חליפה שעומד ומדבר בטלפון, מייד הוא ניגש אליו והושיט לו את היד שלו, הבחור הסתכל עליו ואמר לו : אני ממש מצטער, אבל אני לא מחלק כסף סתם ככה ברחוב, אז הקבצן אמר לו : אז מה אתה רוצה שאני יעשה, שאני אפתח משרד ?

מורה בכיתה ב', ביקשה מהתלמידים שלה שיכתבו חיבור וישחילו לתוכו את המשפט : אמא יש רק אחת ! שירה הלכה לבית, ויום למחרת חזרה לבית הספר כל הילדים סיפרו איך שהם אוהבים את אמא שלהם ושיש רק אמא אחת, והמורה שאלה את שירה מה היא כתבה, אז היא ענתה : לא כתבתי, אבל זה סיפור שקרה לי, אתמול הגעתי הביתה וביקשתי מאמא שלי שתכין לי לאכול, ביקשתי שתכין לי לחם עם גבינה צהובה והיא ביקשה שאני אביא שתי פרוסות שתהיה גם לה אחת, הסתכלתי במקרר ואמרתי : אבל אמא יש רק אחת !

ילד אחד מגיע לבית ספר שלו בוכה, אז המחנכת שלו קוראת לו ושואלת אותו למה הוא בוכה והוא עונה לה שבבוקר לפני שהוא בא לבית ספר אבא שלו החליק על בננה, אז המורה אומרת לו : נו אבל למה אתה בוכה, זה מצחיק ! אז הילד ענה לה : גם אני חשבתי שזה מצחיק בהתחלה..

כתבה בעיתון על תחקיר שנעשה : נמצאו באלכוהול הורמונים נשיים, אזהרה כל מי ששותה אלכוהול נוסע לא טוב ומדבר רק שטויות.

בחורה זקנה אחת עלתה ביום ראשון לאוטובוס, אמרה לנהג שאין בידה כסף לשלם אבל שהיא תיתן לו במקום ביצה ונתנה לו ביצה של תרנגולת, ככה גם ביום שני וגם ביום השלישי שהיא נתנה ביצה במקום כסף, וביום הרביעי היא עלתה עם תרנגולת ולא שילמה לנהג דבר, הנהג קרה אותה אליו ושאל אותה : מזה ? אז היא אמרה לו : זה חופשי-חודשי.

שוטר תנועה, עוצר נהג לבדיקה שגרתית, הוא מבקש רישיונות וביטוח, הוא מסתכל ורואה שהכול תקין, אבל אז הוא שואל את הנהג, תגיד למה אתה נוסע בלי חגורה ? אז הנהג אמר לו : מה אתה רוצה, המכנס יושב עליי טוב !

חתן וכלה נושאים לירח דבש במכונית החתונה שלהם, מגיעים לבית המלון, וכשהם נכנסים בדלת עוברת לידו בחורה יפה אומרת לו : מה עניינים מותק ? קורצת לו, וממשיכה ללכת, אשתו הטרייה מתעצבנת ומקנאת ואומרת לו : מי הבחורה הזאת, מאיפה אתה מכיר אותה בכלל ? אז בעלה אמר לה : תעשי לי טובה עם השאלות שלך, מספיק יהיה לי קשה להסביר לה מחר מי את היית..

שואלים תלמידים בבית ספר, מי הם מוצרט ובטהובן, אז כולם מצביעים, המורה שמחה ומצביעה על אחד מהם והוא עונה לה : הם אילו שייצרו את המנגינות בשביל הסלולארי !

יום אחד תלמיד בבית הספר קיבל שיעורי בית לעשות סיכום על דולפינים, התלמיד עשה את העבודה, הכין אותה יפה מושקעת, עם תמונות וטושים, ויום למחרת כשהוא הגיע לשיעור והמורה ביקשה ממנו את העבודה הוא הסתכל בתיק וראה שהוא ששכח אותה בבית, המורה התעצבנה ואמרה לו שילך לרכזת השכבה, הוא בא אליה וסיפר לה את זה והיא שלחה אותו לבית, בדרך לבית הוא נדרס ע"י משאית, מה מוסר ההשכל ? שצריך להסתכל בכביש לכל הכיוונים ורק כשהכביש פנוי חוצים !

איך אפשר לדעת שעוד בתקופת התנ"ך היו כבר שידורי רדיו ? שהרי כתוב שישמע השם את קול ישראל.

פסיכים חושבים שהם בונים להם עולם באוויר, הפסיכופטים חושבים שהם חיים בעולמות האלו, והפסיכיאטרים גובים מהם מיסים על מחייתם.

בחור אחד ניגש לאיש שמן באמצע הרחוב ושאל אותו, אתה יודע כמה קלוריות יש בבננה ? ענה לו השמן שהוא לא יודע, אז האיש אמר לו : אין בעיה, אני פשוט אשאל קוף אחר !

פרות רועות באחו, כולן עושות מוווווו... מו... ופתאום אחת עושה מה... מההה.... שואלים אותה הפרות, מה נסגר איתך ? עונה להם הפרה : אני לומדת שפה חדשה !

במערב הפרוע, לפני הרבה שנים, נכנס קאובוי לתוך באר, וצחק עם כמה אנשים שם ואז סיפר סיפור על איך שהוא היחיד שנשאר בחיים מתוך חבורה גדולה ואיך הרג את רב הרוצחים המפורסם, ושאלו אותו מה אמרת לו לפני שירית בו ? ענה להם הקאובוי : אף פעם אל תאיים על 13 אנשים אם נשארו לך רק 12 כדורים באקדח.

השקעתי ! D:
חזרה למעלה Go down
ZabarxD
אחראי פורום מוזיקה
אחראי פורום מוזיקה

מספר הודעות : 91

הודעהנושא: Re: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptySun Dec 06, 2009 5:50 pm

וואו בטח לקח לך המון זמן להכין את זה!!!!!!!!!!
זה ממש יפה כדאי לך להכין עוד כאלה Smile Smile Smile Smile
חזרה למעלה Go down
karien<3miley
karien<3miley

הודעהנושא: Re: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptySun Dec 06, 2009 7:05 pm

^^ לקח לי כמה דקות חח D: ^^
תוודה, אני אולי יעשה את זה שבועי ? אשכול בדיחות
חזרה למעלה Go down
yakir_sarusi
בעלים
בעלים

מספר הודעות : 98

הודעהנושא: Re: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptySun Dec 06, 2009 7:26 pm

קארין כל הכבוד על ההשקעה את מפתיע חח על זה את מקבלת בונוס 2 נקודות על ההשקעה!~
חזרה למעלה Go down
ZabarxD
אחראי פורום מוזיקה
אחראי פורום מוזיקה

הודעהנושא: Re: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptyTue Dec 08, 2009 3:16 pm

חח תעשי את זה שבועי כדאי לך את עושה את זה טוב!!!!!
חזרה למעלה Go down
karien<3miley
karien<3miley

הודעהנושא: Re: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptyTue Dec 08, 2009 4:12 pm

יאי תוודה חחח, כן יקיר אני משקיעה ..
להריים לך ת'פורום P:
חזרה למעלה Go down
ZabarxD
אחראי פורום מוזיקה
אחראי פורום מוזיקה

הודעהנושא: Re: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptyTue Dec 08, 2009 8:54 pm

טוב תהיי בטוחה את מעלה את האנשים בפורום D: D: D: D:
חזרה למעלה Go down
karien<3miley
karien<3miley

הודעהנושא: Re: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptyTue Dec 08, 2009 9:04 pm

חחחחחחחחחחחחחח ((:
יאיאי תוודהה DD: Embarassed
חזרה למעלה Go down
ZabarxD
אחראי פורום מוזיקה
אחראי פורום מוזיקה

הודעהנושא: Re: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptyTue Dec 08, 2009 10:28 pm

חחחחחחח בבקשה Very Happy Smile Wink tongue santa
חזרה למעלה Go down
Misty
אחראי פורום מה שבראש
אחראי פורום מה שבראש
Misty

מספר הודעות : 93

הודעהנושא: Re: פרסום|בדיחות קרש D:   פרסום|בדיחות קרש D: EmptyFri Dec 11, 2009 8:50 am

כן תעשו את זה...
"הבדיחה השבועית"
חח...
שווה><"
חזרה למעלה Go down

פרסום|בדיחות קרש D:
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» פרסום|עוד בדיחות קרש (:
» פרסום|כוח G